مهمان گرامی , خوش آمدید
خوراک سایت

پرسش و پاسخ

جهت مشاوره ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و فرم زیر را پر کنید .
در صورت عضو نبودن یا عضو شده یا اطلاعات دقیق خود را وارد کنید .


مجتبی گفته :

سلام اقای دکتر خسته نباشید اقای دکتر برای اقتصاد ۱و۲ و همچنین تئوری مدیریت منبعی که به درد ازمون ارشد ازاد بخوره میشه معرفی کنید ؟مرسی .استاد ظرفیت ارشد دانشکده ام لطف می کنید بگید .با تشکر فراوان.

[پاسخ]

مدیریت پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴:

با سلام- اولین توصیه این است که به افراد موفق کنکور مراجعه کنید و به سوالات سالهای قبل. در مورد تئوریهای مدیریت کتاب مدیریت عمومی دکتر الوانی) و مجموعه کتابهای استیفن رابینز، منابع خوبی هستند. در مورد اقتصاد ا ، کتاب اقتصاد خرد دکتر دهقانی و کلان سری شومز می توانند کتابهای مناسبی باشند و البته بهتر است از استادان این درسها بپرسید. ظرفیت دانشکده، برای رشته های ارشد برای هر گرایش بین ۴۵ تا ۶۰ نفر است، اما انچه که دفتر آزمون اعلام می کند و تعدادی که ثبت نام می کنند معمولاً متفاوت است.

[پاسخ]

علی گفته :

سلام استاد من کارشناسی صنایع دانشگاه خودمون (تهران جنوب خواندم ) و برای ارشد آزاد سیستم بهره وری وسیستم اقتصادی را انتخاب کردم و رشته مدیریت اجرایی را دوست ندارم چون احساس میکنم برای بچه های صنایع یک قدم به عقب است و با توجه به استادای ارشد بهره وری تهران جنوب که اکثر آن ها را میشناسم آن را انتخاب کردم ولی بعضی ها می گویند سیستم بهره وری برای تو که صنایع خواندی مناسب نیست میخواستم نظر شما را بدانم چون از درس های بهره وری که دانشگاهمون ارائه داده خوشم می آید .
با تشکر فراوان

[پاسخ]

مدیریت پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴:

با سلام. گرایش سیستم و بهره وری ترکیبی است از مباحث مدیریت و مهندسی صنایع با تاکید بر دانش سیستم ها(سیستم های اطلاعاتی و پویایی شناسی) یا مدیریت کیفیت. این گرایش در دانشکده در دو شاخه اصلی مدیریت کیفیت و سیستم ارائه می شود. همچنین، دروسی نظیر تصمیم گیری یا آمار پیشرفته در برنامه این گرایش وجود دارد. اگر علاقمند به این حوزه ها هستید آن را انتخاب کنید. نسبت به مدیریت اجرایی، صنعتی و حتی MBA این گرایش برای مهندسان و به خصوص مهندسان صنایع مفیدتر است. مدیریت اجرایی برای افراد، دارای سابقه کار بالا مناسب تر است.

[پاسخ]

علی قلی زاده گفته :

با سلام و عرض ادب
جناب آقای دکتر ببخشید مسبب اوقات شدم
من هم مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری پردیس دانشگاه خوارزمی کرج قبول شدم و هم مهندسی مالی دانشگاه آزاد تهران جنوب – در ضمن در یک شرکت سرمایه گذاری بعنوان کارشناس ارشد مالی و بودجه مشغول کار هستم به نظر شما کدوم رشته و کدوم دانشگاه برای ادامه تحصیل برای من بهتر است؟

[پاسخ]

مدیریت پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۲۲:۱۵:

با سلام، انتخاب رشته وابسته به آینده شغلی و اهداف شما دارد، اگر به دنیای مدیریت علاقه مند هستنید، مدیریت سیستم و بهره وری و اگر به مسائل مالی تمرکز دارید مهندسی مالی.

[پاسخ]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


آمار و ارقام