مهمان گرامی , خوش آمدید
خوراک سایت

کتاب جعبه ابزار طراحی سازمان در واحد تهران جنوب منتشر شد

درج شده در : ۳ خرداد, ۱۳۹۳|۰۸:۴۷ | تعداد بازدید: 1,007 مرتبه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا با تلاش و هماهنگی های دفتر انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، کتاب جعبه ابزار طراحی سازمان همراه با روش شناسی کاربردی و انواع ساختارهای سازمانی برای مدیران اجرایی ترجمه فرشید عبدی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع این واحد دانشگاهی و محمد امین جوادی منتشر شد.

این کتاب راهنمایی مناسب برای هر فردی است که دغدغه بهبود عملکرد سازمان ها را دارد در واقع این کتاب شیوه نامه و جعبه ابزاری است که می تواند به مدیران، مشاوران و پژوهشگران رشته های مدیریت و مهندسی صنایع به منظور درک و حل مسائل مرتبط با طراحی و باز طراحی اثر بخش سازمان یاری رساند.

همچنین این کتاب می تواند به عنوان منبع درسی برای دروسی نظیر تئوری سازمان، سازماندهی، رفتار سازمانی، مدیریت سازمان های پیچیده، تئوری های مدیریت پیشرفته در رشته های مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی، اجرایی، کار آفرینی وام.بی.ای استفاده شود.

وجوه تمایز این کتاب اشاره به نکاتی از قبیل داشتن متدولوژی واضح، رویکرد کل گرا با در نظر گرفتن تاثیرات استراتژی، محیط و منابع انسانی بر طراحی، معرفی ابزارها و فرم های مورد نیاز، معرفی ساختارها و موارد استفاده از آنها و توجه به مقاومت های سازمانی در برابر تغییرات ساختاری و راه های غلبه بر آن است.

منبع:
http://ana.ir/Home/Single/84712


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


آمار و ارقام