مهمان گرامی , خوش آمدید
خوراک سایت

راهنمای تهیه سمینار روش تحقیق – نیمسال اول ۹۴-۹۵

درج شده در : ۲۷ آذر, ۱۳۹۴|۱۴:۰۶ | تعداد بازدید: 808 مرتبه

راهنمای تهیه سمینار روش تحقیق – نیمسال اول ۹۴-۹۵
دانشجویان محترم موارد زیر را به صورت فایل word و pdf در مهلت اعلام شده و از طریق ایمیل درس روش تحقیق به صورت الکترونیکی ارسال خواهند کرد:
۱- پروپوزال- شامل فرم استاندارد پروپوزال دانشکده، عنوان، تعریف مساله، اهمیت، پیشینه ، روش و برنامه زمانبندی. در خصوص پروپوزال در کلاس بحث شده و راهنماییهای متعددی برای هر گروه انجام شده است.نسخه ارسالی ، نسخه نهایی در نظر گرفته خواهد شد و ارزیابی بر اساس آن انجام خواهد گرفت.
۲- سمینار(مرور پیشینه)- پیشینه تحقیق بر اساس موضوع پروپوزال انجام می شود. در مرور پیشینه(مقاله مروری) لازم است در ابتدا به اهمیت موضوع پرداخته شود. در ادامه با حداقل ۱۵ مقاله با کیفیت؛ مدلها، روشها و نتیجه تحقیقات توضیح داده شود و درنهایت نتیجه گیری شود. همچنین بسیار مهم است شکاف تحقیقات قبلی و فرصت برای ادامه تحقیق بیان شود. این نوع تحقیق، شما را آماده تهیه مقاله پژوهش یا پایان نامه خواهد کرد. .نسخه ارسالی ، نسخه نهایی در نظر گرفته خواهد شد و ارزیابی بر اساس آن انجام خواهد گرفت. تعداد صفحات حداقل ۳۰ صفحه است. در صورت نیاز جلسه دفاع یا ارائه برگزار خواهد شد.
چند نکته:
۱- از مجموع ۶ نمره، حداکثر ۲ نمره به پروپوزال و ۴ نمره به سمینار (مرور پیشینه) تخصیص خواهد یافت.
۲- درصورت نیاز به مشاوره از طریق ایمیل یا از طریق مراجعه حضوری به دانشکده مهندسی صنایع تهران جنوب اقدام نمایید. لطفا قبل از مراجعه از طریق تلفن یا ایمیل هماهنک کنید.
۳- حتماً “راهنمای تهیه مقاله و سمینار روش تحقیق ” را در بخش گنجینه سایت اینجانب مطالعه فرمایید. نشانی پیوند:
http://drabdi.ir/asatid/wp-content/uploads/2014/04/RM-Seminar-and-Paper-Guide.pdf

۳- زمان تحویل ۳ هفته  پس از امتحانات پایان امتحانات خواهد بود.

به سوالات احتمالی در کلاس پاسخ خواهم داد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


آمار و ارقام