مهمان گرامی , خوش آمدید
خوراک سایت

از خیال تاو اقعیت

درج شده در : ۱۱ شهریور, ۱۳۹۳|۲۲:۴۱ | تعداد بازدید: 2,677 مرتبه

از رویا تاو اقعیت…
خواب ها تعبیر نخواهند شد و رویا پردازی به جایی نخواهد رسید…مگر این که دست به کار شوی….شروع کنی…و بیافرینی….جان سی ماکسول
آیا رویایی در سر دارید؟ چه کرده اید تا تعبیر شود؟
dreams


عبدالرضا خانلری گفته :

عرض ادب و درود
غالبا عادت به نوشتن نداریم (جسارت نشود، عرض کردم غالبا نه همه). با کتاب و مطالعه فقط در صورتیکه اجبار باشد انس میگیریم…
من باید یادبگیرم که اگر رویا یا هدفی در سر دارم بنویسم. سپس آنرا به اهداف آسان تر خرد کنم و برای هر یک برنامه ای داشته باشم. ابتدای هر سال زمان خوبیست!
انتهای هر سال نیز میتوانم دسترنج یکسال تلاش جهت رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده را پایش و اندازه گیری کنم. اشکالی ندارد اگر بعضی از آنها محقق نشده اند . شاید در هدف گذاری اشتباه کرده باشم! منظورم اینست که بهتر بود اهداف منتهی به رویایم را در سه دسته کوتاه مدت – میان مدت – بلند مدت تقسیم میکردم که اگر به موقع یکی از مراحل کار نیمه کاره ماند باعث دلسردیم نشود.
پس ابتدا رویایم را به اهداف کوچکتر و زمانبندی شده هر چقدر که بزرگ باشد تبدیل میکنم. برای اجرا عجله توام با تفکر دارم زیرا کار امروز را نباید به فردا واگذار کنم. حداقل باعث تلاش، انگیزه، مفید به فایده بودنم و … میگردد. چون باور دارم در جایی هستم که میخواستم و در جایی خواهم بود که برنامه ریزی و تلاش کرده ام. سخته ولی میشه، فقط توکل به خدا در هر مرحله قدرتم رو چند برابر میکنه. فیلم ((راز)) را دیده ام. جالب است! در این مواقع شانس نیز با من یار است. از قدیم هم گفته اند از تو حرکت از خدا برکت.
البته امید و صبر رو فراموش نمی کنم و باید ممارست داشته باشم. خیلی جاها از اطلاعات جمع آوری شده از دیگران که در این خصوص تجربه دارند هم کمک میگیرم.
بالاخره به جایی میرسم که اگر به پایین نگاه کنم فاصله معنا داری هست و براساس اصول دینامیک سیستمها میتونه ایجاد یک حلقه تقویت برای نیل به رویام باشه….

[پاسخ]

Fardin گفته :

I always dreamed to have one of these type of cars. This Audi R8 along with a V10 engine which you’re seeing now, has been modeled by myself. Audi R8 is called bride of the supercars because of amazing look and features which has. You’re probably pinching yourself right now but it’s a reality that I’ve modeled that. I promise that one day, I’ll buy it, of course when I’ve been migrated to Britain. Fardin

[پاسخ]

Fardin گفته :

Another view using HDRI (High Dynamic Range Image)

[پاسخ]

Fardin گفته :

Another studio view

[پاسخ]

Fardin گفته :

Another view using HDRI and a new view angle.

[پاسخ]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


آمار و ارقام